ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ

CASTROL ТА VOLKSWAGEN – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З РАЛІ 2013

Castrol та Volkswagen Motorsport є партнерами з 2005 року і разом взяли участь у багатьох перегонах, від знаменитого «Ралі Дакар» до Чемпіонату світу з ралі. 

2013 року Volkswagen Motorsport і Castrol EDGE досягли неймовірного успіху, у своєму дебютному сезоні на Чемпіонаті світу з ралі здобувши перемогу одразу в двох категоріях: чемпіонаті пілотів та чемпіонаті виробників. Більше 12 ралі, 231 етап і 4546 км -  Castrol та Volkswagen довели свою здатність добиватися успіху за будь-яких умов.

CASTROL AND FORD - WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP & IMSA

CASTROL ТА AUDI – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З ПЕРЕГОНІВ НА ВИТРИВАЛІСТЬ 2013

Castrol та Audi є партнерами в перегонах на витривалість з 2011 року.

Упродовж багатьох років команда Audi Sport домінує в знаменитих на увесь світ перегонах Le Mans 24 Hours – виснажливих гонках на витривалість, де автомобілі змагаються цілодобово за будь-яких погодних умов.

Ці перегони, де швидкість сягає 350 км/год на 1,5-кілометрових прямих, а середня швидкість складає близько 240 км/год – прекрасна можливість випробувати злагоджену роботу двигуна та оливи і продемонструвати феноменальну витривалість оливи Castrol EDGE.

CASTROL AND AUDI SPORT - DTM

CASTROL ТА HONDA – ЧЕМПІОНИ WTCC 2013

Castrol і Honda мають довгу і славну історію успіху в автоспорті, що робить їх ідеальними партнерами в Чемпіонаті світу  з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (WTCC).

«Ми надзвичайно раді, що компанія  Castrol є титульними спонсором нашої команди, - заявив директор команди Алесандро Маріані. – Як і Honda,  Castrol має  довгу і славну історію у світі автоспорту, а її ентузіазм і пристрасть до перегонів співпадають з нашими».

CASTROL ТА M-SPORT (FORD)

Співпраця компанії Castrol з командами Ford та M-Sport на чемпіонатах світу з ралі розпочалася 2003 року. Календар перегонів складається з 13 етапів, які проходять у різних кліматичних зонах: від морозу у Швеції та високогір’я Мексики до шаленої спеки у Греції і швидкостей більше 225 км/год у Фінляндії. Унікально складний за своїм характером, Чемпіонат світу з ралі є прекрасним випробувальним полігоном для подальших розробок і демонстрації міцності оливи Castrol EDGE.

CASTROL І SKODA - ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ З РАЛІ 2013

Між командою Skoda та компанією Castrol склалися надзвичайно успішні стосунки, що увінчалися домінуванням на Чемпіонаті Європи з ралі упродовж останніх років.
Навіть незважаючи на те, що ралійні автомобілі створюються на базі звичайних, що призначені для їзди по дорогах, вони піддаються випробуванням на межі можливостей на найскладніших трасах Європи. Це дає Castrol EDGE можливість розробляти, випробовувати і покращувати  свої продукти з урахуванням найвищих експлуатаційних вимог.

CASTROL І VOLVO

Castrol пишається, що є спонсором команди Volvo Polestar Racing Team із 2007 року.

Команда Volvo упродовж багатьох років домінує на Чемпіонаті Скандинавії з шосейно-кільцевих перегонів легкових автомобілів, демонструючи високу стійкість оливи Castrol EDGE при експлуатації у швидкісних дорожних автомобілях.