ТОП 10 ПОРАД ДЛЯ МОТОЦИКЛІСТІВ

Подбайте про свій мотоцикл і він подбає про Вас. Пропонуємо Вашій увазі топ 10 порад від гоночної команди San Carlo Honda Gresini team, яку підтримує Castrol.

1

Тримайте мотоцикл у чистоті: чистий байк є безпечним. Ви коли-небудь бачили, щоб гоночний мотоцикл MotoGP був брудним? Ні. І на це є причини. Бо коли ви приводите Ваш мотоцикл у порядок, то в процесі цього зможете побачити, чи не потрібно відрегулювати ланцюг, чи, можливо, гальмівні колодки потребують заміни або ж рівень оливи в двигуні недостатній.

На ринку є багато спеціальних засобів для очищення мотоциклів, включаючи і продукт Castrol Greentec Bike Cleaner, який розчиняє бруд і сажу, включно з забрудненнями, що глибоко в’їлися, або силіконовий спрей Castrol Silicon Spray, який захищає й відновлює пластикові деталі Вашого мотоцикла.  А на довершення довести Вашу машину до блиску можна за допомогою поліролю Castrol Bike Polish.

2

Замініть або модернізуйте деталі підвіски: деяким спортивним мотоциклам добряче перепадає, тому модернізація підвіски має сенс для забезпечення загальної надійної роботи мотоцикла. Варто повністю розібрати вилки і амортизатори, провести їх обслуговування і відрегулювати. В асортименті Сastrol є синтетичні й мінеральні вилочні оливи, що допоможуть Вам привести підвіску в порядок, «омолодивши» втомлені й обважнілі вилки.

3

Розберіть і почистіть супорти гальм: на цю роботу зазвичай дивляться крізь пальці. Внаслідок постійної роботи гальм на них залишається пил, а з дороги у гальма потрапляють бруд, пісок, каміння. Тому щонайменше раз на рік потрібно знімати супорти, розбирати їх і чистити. Також проводьте регулярну заміну гальмівної рідини, рекомендуємо використовувати гальмівну рідину Castrol Motorcycle Brake Fluid.

4

Застосовуйте для Вашого двигуна моторну оливу Castrol Power 1 Racing 4T: ця повністю синтетична 4-тактна моторна олива призначена для високофорсованих спортивних мотоциклів. Застосована при виробництві цих олив технологія Race Derived Technology прийшла із світу мотоспорту, а саме досвіду підтримки Castrol таких гоночних команд, як San Carlo Honda Gresini, і забезпечує оптимальну роботу двигуна і покращені характеристики розгону.

5

Встановіть електронний блок управління Power Commander. Цей пристрій працює разом з електронним  блоком управління Вашого двигуна і регулює подачу пального, змінюючи  оберти й навантаження і забезпечуючи найоптимальнішу роботу двигуна та економію пального.*

6

Тиск у шинах перевіряйте ЩОДЕННО. Це одна і найголовніша річ, що безпосередньо впливає на роботу  Вашого мотоцикла. Керуйтеся рекомендаціями Інструкції з експлуатації мотоцикла і виробника шин і дотримуйтесь їх.

7

Відрегулюйте ланцюг: стан цього вузла безпосередньо впливає на передачу потужності від мотоцикла до дороги. Якщо ланцюг послаблений, він спадатиме, а занадто тугий може обірватися. Неправильно відрегульований ланцюг може пришвидшити знос зірочки ведучого колеса. Для забезпечення чистоти ланцюга  рекомендуємо використовувати очищувач Castrol Chain Cleaner, а після цього провести обробку ланцюга одним із двох спреїв – Castrol Chain Lube Racing або Castrol Chain Spray O-Ring.

8

Поставте новіші шини: вибір мотоциклетних шин широкий. Для спортивного мотоцикла, як, наприклад, для CBR600RR, можна підібрати шини, що найбільше відповідають  Вашому стилю їзди. Для змагань MotoGP на мотоциклах команди Honda Gresini ставлять шини Bridgestone. Якщо Ви захоплюєтеся перегонами, то шини Battlax BT002 Racing Street від бренду Bridgestone – хороший компроміс, вони добре працюватимуть як на трасі, так і на звичайній дорозі. Якщо ж Ваш байк ніколи не полишає дороги, то тоді найкраще їздити на шинах Battlax BT016.

9

Встановіть на Вашому мотоциклі післягарантійний глушник: мотоцикли, що випускаються, повинні відповідати певним стандартам, у тому числі різним нормам щодо викидів у атмосферу та рівня шуму тих країн, для яких вони призначені. Тому встановлення ширшої вихлопної труби або нової системи вихлопу не лише вивільнить ще кілька кінських сил, але й допоможе забезпечити оптимальну потужність двигуна.*

10

Підлаштуйте мотоцикл під себе: їх конструкція передбачає можливість налаштовування під різні типи людей. Ось чому важливо, щоб мотоцикл був під лаштований саме під Вас. Більшість машин обладнана важелями для регулювання, а в деяких передбачено навіть різні положення сидінь і підніжок, тому не пошкодуйте трохи часу для налаштувань. Ви можете піти навіть далі й поставити на Ваш мотоцикл нові підніжки, нові руків’я чи нове лобове скло.*