НОВИЙ CASTROL VECTON LONG DRAIN 10W-40 E6/E9

ДО 40% КРАЩЕ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ

Представляємо передову повністю синтетичну моторну оливу зі зниженою зольністю – Castrol Vecton Long Drain 10W-40 E6/E9. Ця олива спеціально розроблена для подовжених інтервалів заміни (до 100000 км) для новітніх європейських дизельних двигунів Euro6. 

Castrol Vecton Long Drain 10W-40 E6/E9 може також використовуватись у двигунах Euro4 та Euro5 європейських вантажних автомобілів і автобусів із сучасними системами зниження токсичності вихлопів, а особливо в тих, де вимагається використання малозольних олив. Підходить і для двигунів комерційної техніки попередніх поколінь та двигунів позашляхової техніки і обладнання, де вимагається такий рівень робочих характеристик оливи.
Унікальна технологія  System 5 Technology™, яка використовується при виробництві оливи, суттєво збільшує  експлуатаційні показники роботи двигуна по п’яти ключовим напрямкам:
Поліпшення ефективності двигуна по цим п’яти напрямкам – надважливо для кожного бізнесу. Потрібна можливість заощаджувати на витратах палива і оливи, не зменшуючи при цьому захищеність двигуна та його найважливіших вузлів. Дослідженнями в реальних умовах доведено, що Castrol Vecton Long Drain 10W-40 E6/E9 надає таку можливість, допомагаючи компаніям і приватним водіям оптимізувати свої витрати.

Під час проведення незалежних лабораторних випробувань було досліджено, що Castrol Vecton Long Drain 10W-40 E6/E9  має здатність протидіяти загущенню оливи, утворенню відкладень на поршні, згубній дії сажі, зносу та корозії до 40% вище, ніж вимагають галузеві стандарти API та ACEA. Олива Castrol Vecton Long Drain 10W-40 E6/E9 схвалена виробниками Mercedes-Benz, MAN, Renault, Volvo і Deutz для подовжених інтервалів заміни до 100 000 км. Конкретний інтервал заміни залежить від типу двигуна, умов експлуатації, історії обслуговування, використання діагностичних систем автомобіля та якості пального.