Castrol EDGE SUPERCAR

Випробувано на суперкарах, розроблено для тебе

Дата: 25 января 2017
Суперкари генерують феноменальну кількість кінських сил. Ніщо не випробовує двигун, а особливо оливу, так, як це робить суперкар. За останнє десятиліття тиск у двигунах виріс майже вдвічі. Саме життя створює екстремальний майданчик для тестів Castrol EDGE в авангарді автомобільної інженерної думки і на піку потужності.

Castrol EDGE – наша найсильніша і найбільш передова лінійка моторних олив. Маючи підсилену технологію TITANIUM FST ™, фізично змінює спосіб, у який олива діє в умовах естремального тиску – подвоює міцність плівки * Castrol EDGE і знижує тертя майже на 15%**.

Castrol EDGE SUPERCAR – номер один у лінійці Castrol EDGE. Моторна олива перевірена на суперкарах, створена для щоденного використання у звичайних потужних автомобілях. Клас в`язкості, що зароджує преміум категорію SUPERCAR, це – EDGE 10W-60.
Двигуни, особливо надпотужні, можуть піддаватися спіненню. Під час циркуляції олива збивається, утворюючи повітряні бульбашки. Вони знижують її міцність і збільшують ризики контакту металу з металом. EDGE забезпечує Koenigsegg зменшення спінення.
«Коли олива циркулює в двигуні, вона протікає неймовірно швидко. У двигуні Koenigsegg One: 1 циркулює одинадцять літрів оливи, яка робить 5 повних циклів на хвилину. Це означає, що вміст звичайного бутля прокачується двигуном і повертається назад до масляного картера приблизно за 6 секунд» (Гарет Доуд, провідний технолог) 

Завдяки власним тестуванням Koenigsegg підтвердили, що Castrol EDGE 10W-60 демонструє дуже низький рівень спінення. У результаті, вони пишаються рекомендувати Castrol EDGE 10W-60, як оливу для своїх двигунів. «Як ніколи раніше, розширюючи межі міцності та ефективності, випробування Castrol і Koenigsegg підтвердили, що наша олива -  беззаперечний вибір ефективності як для власників, так і для виробників автомобілів» (Керим Керман, світовий бренд-директор Castrol EDGE)
Castrol EDGE SUPERCAR є безсумнівним підтвердженням того, що наші оливи проходять серйозні тестування, щоб гарантувати Вашому двигуну високу продуктивність. Castrol EDGE – це природний вибір водіїв, яким важливі враження від їзди і котрі хочуть для власного автомобіля виключно найкращого, незалежно від того, мова йде про невеликий хетчбек або суперкар.