Новорічна акція від Бош Авто Сервіс та Castrol

Замовте послугу заміни оливи, придбайте оливу Castrol EDGE і фільтр BOSCH та отримайте подарунок – автомобільний органайзер!

З 15.12.2017 до 31.01.2018,  діє акція для клієнтів мережі станцій технічного обслуговування Bosch. Завітайте на одну зі станцій Bosch в Україні та скористайтеся можливістю отримати новорічний подарунок*– автомобільний органайзер.

УМОВИ АКЦІЇ
Для отримання подарунка, Вам потрібно придбати придбати комплект товарів та послуг:
•	олива Castrol EDGE
•	оливний фільтр BOSCH
•	заміна оливи

Новенькі автомобільні органайзери вже чекають своїх нових власників!

Дізнатися адресу найближчої станції технічного обслуговування Bosch можна натиснувши тут.

Історична довідка про партнерство Bosch і Castrol

В вересні 2014 році компанії Bosch і Castrol домовилися про співпрацю. Було підписано Протокол про реалізацію Програми Castrol для СТО на станціях Бош Авто Сервіс в Україні. Ця Програма передбачає поставки широкого асортименту продуктів Castrol для легкових і вантажних авто, а також технічну, маркетингову та фінансову підтримку станцій технічного обслуговування Bosch. 

З моменту підписання Протоколу автовласники, які довіряють свої авто станціям Бош Авто Сервіс, отримали ще більше переваг від співпраці Bosch і Castrol.
 
«Мова про тіснішу співпрацю наших компаній в Україні йде з 2013 року, з моменту підписання Протоколу про наміри в Європі. В Україні ми підписали Протокол восени 2014, і це знакова подія для мережі Бош Сервіс в Україні. – коментує Олександр Лизун, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, країнах близького Сходу і Закавказзя. – Мережа станцій динамічно розвивається. І співпраця з провідним брендом мастильних матеріалів Castrol - це зважене бізнес-рішення і крок назустріч нашим клієнтам».