BP і Castrol – нові партнери підрозділу Renault Sport Racing

Компанія BP і підрозділ Renault Sport Racing оголосили про початок нової п'ятирічної партнерської програми, в рамках якої міжнародна нафтогазова компанія підтримає команду Renault Sport Formula One в її прагненні здобути лідируючі позиції в Чемпіонаті світу в класі «Формула-1». В попередньому сезоні, який почався в березні 2017 з етапу в Мельбурні (Австралія), компанія BP та її міжнародний бренд Castrol забезпечили команду паливно-мастильними матеріалами.

«Повернення BP і Castrol, брендів з такою історією в автоспорті, це чудова новина і нові можливості для нашої команди. Ця подія додатково підкреслює привабливість чемпіонату «Формули-1» для найбільших міжнародних компаній. Ми пишаємось, мати такого першокласного технічного партнера і спонсора», - зазначив президент Renault Sport Racing Жерем Столль (Jérôme Stoll).
«Розробка кращих технологій палива і мастильних матеріалів – основний пріоритет компанії BP, – підкреслив виконавчий директор BP Downstream Туфан Ерджінбілджік (Tufan Erginbilgic). – Таке партнерство відкрило нові можливості для фахівців Renault і BP, які спільними зусиллями максимально ефективно використовують і вдосконалюють наші передові технології в високо конкурентному світі «Формули-1».

«Нові регламенти щодо аеродинаміки болідів, які вступили в силу з сезону 2017 року, підвищують роль двигунів. Тепер вплив якості палива і мастильних матеріалів на загальну ефективність боліда зріс навіть більше, ніж це було в 2014 році, коли був схвалений регламент щодо силових агрегатів, – прокоментував керуючий директор підрозділу Renault Sport Racing Сиріл Абітебул (Cyril Abiteboul). – Фахівці BP і Castrol роблять все задля успішного виконання завдань, які перед ними ставить «Формула-1». Ми впевнені, що вони допоможуть команді досягти наших амбітних цілей в найближчих сезонах».

BP і Castrol стали офіційними постачальниками паливно-мастильних матеріалів брендів BP Ultimate і Castrol EDGE для команди Renault Sport Formula One. Раніше Renault і Castrol співпрацювали в сезоні 1997 року, коли і Кубок конструкторів, і чемпіонський титул в особистому заліку пілотів дістався команді Williams Renault.

«Команда Renault прагне стати кращою в «Формулі-1», і розуміння цієї мети наповнює всіх нас гордістю як в Castrol, так і у всій компанії BP, – підкреслив виконавчий директор BP Lubricants Мандір Сінгх (Mandhir Singh). – Співпраця – це наша можливість разом з командою знаходити інноваційні рішення і зробити реальний внесок у досягнення нових перемог».