НАША КОМПАНІЯ

Для просмотра этого видео необходимо включить Javascript.

Загрузка видео

Подождите

Castrol і команда Hahn Racing

Castrol є провідним у світі виробником,дистриб’ютором і продавцем високоякісних мастильних олив, консистентних мастил і пов’язаних з ними послуг для клієнтів, які представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтодобувну і виробничу галузі в усьому світі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Великобританії. Компанія присутня більш, ніж у 46 країнах, в усьому світі в ній працює близько 7500 співробітників. Майже на 74 ринках ми представлені дистриб’юторами, які просувають і продають нашу продукцію на місцевому рівні. Мережа постачань Castrol  охоплює 120 країн, 800 портів, і ми співпрацюємо з більш, ніж 2000 дистриб’юторами й агентами.

Castrol MAGNATEC

Castrol пропонує мастильні матеріали практично для будь-якого побутового, комерційного й промислового обладнання. Наш асортимент мастильних матеріалів для автомобілів і мотоциклів (у тому числі, для двох- і чотирьохтактних мотоциклетних двигунів, а також бензинових і дизельних автомобільних двигунів) включає  в себе широкий спектр рідин для ручних і автоматичних трансмісій, мастил і восків для ланцюгів, охолоджуючих рідин, рідин для підвіски, гальмівних рідин, консистентних мастил, очищувачів і продуктів для технічного обслуговування. Ми також впускаємо продукти для сільськогосподарських машин, заводів, загальнопромислового обладнання і морської інженерії. Вся наша продукція проходить міжнародну хімічну реєстрацію і відповідає вимогам законодавства в усіх регіонах, де застосовується.
  • Автомастила: розробка для споживачів і поставка мастильних матеріалів, спеціалізованих продуктів (трансмісійних олив, консистентних мастил та інших допоміжних продуктів) і послуг для легкових автомобілів, мотоциклів, комерційних автомобілів, у тому числі важких вантажних автомобілів, транспортних засобів для гірничодобувної промисловості і сільського господарства
  • Мастильні матеріали для авіації, промисловості, морського транспорту і енергетики: виробничої сфери, гірничодобувної, морської, авіаційної і нафтодобувної галузей. Здійснювана нами у світі діяльність забезпечує гарантію якості, підвищення продуктивності, покращення екологічних властивостей продукції і доступність компетентних консультацій, спрямованих на оптимізацію виробничих процесів наших клієнтів.
Знаходячись в авангарді новаторських технологій завдяки нашим 7 науково-дослідним центрам по всьому світу, ми розробляємо і щорічно випробовуємо сотні нових продуктів. Ми тісно співпрацюємо з провідними галузевими виробниками комплексного обладнання, котрим постачаємо широкий спектр мастильних матеріалів, розрахованих на конкурентні умови  і середовища експлуатації. Численні наші продукти, розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.

Історія Castrol

Компанія Castrol була заснована Чарльзом Вейкфілдом і спочатку мала назву «CC Wakefield & Company». У 1899 році, у віці 39 років, Чарльз покинув роботу в компанії Vacuum Oil, щоб на вулиці Чіпсайд у Лондоні заснувати власний бізнес із продажу мастильних матеріалів для потягів і важких машин. Він був наполегливою людиною, якій вдалося чітко сформулювати свою мету, завдяки чому восьмеро його колишніх колег перейшли працювати в його нову компанію. На початку нового сторіччя Вейкфілд проявляв особистий інтерес до двох абсолютно нових на той час моторизованих пристроїв – автомобіля і літака. Компанія почала розробляти мастильні матеріали спеціально для цих нових двигунів, що потребували оливи, яка була б достатньо рідкою, щоб працювати з моменту холодного пуску, і в той же час достатньо стійкою, щоб продовжувати працювати при дуже високих температурах. Дослідники з компанії Вейкфілда з’ясували, що з таким завданням можна успішно справитись, додавши до основного складу певну кількість рицинової (або касторової) олії (рослинної олії, яку отримують із плодів рослини під назвою рицина). Свій новий продукт розробники назвали «Castrol».

Розробивши новий вид моторної оливи, компанія CC Wakefield також винайшла і новий спосіб, як примусити клієнтів звернути на нього увагу – спонсорство. Назва Castrol з’являлася на плакатах і прапорах під час проведення авіаційних змагань, автомобільних перегонів, а також при спробах сміливих гонщиків побити рекорд швидкості на землі. Вейкфілд розширив свій дедалі популярніший асортимент продукції, включивши до нього оливи, спеціально розроблені для окремих видів автовиробників.

До 1960 року назва моторної оливи, очевидно, стала настільки популярною, що перевершила ім’я її видатного власника, і  в зв’язку з цим компанію CC Wakefield & Company було перейменовано на Castrol Ltd. Тим часом інженери-дослідники компанії все більше пізнавали складний світ змащування двигуна, і в місті Брекнел (Англія) було відкрито сучасний дослідницький центр. Згодом 1966 року компанію Castrol Ltd. Придбала компанія The Burmah Oil Company.

Слід зазначити, що інженери-розробники Castrol приділяли свою увагу не лише автомобілям та літакам. Про це, зокрема, свідчить той факт, що на «Королеві Єлизаветі ІІ», одному із найкрупніших океанських пасажирських лайнерів, спущеному на воду 1967 року, використовувалися мастильні матеріали виробництва Castrol. Упродовж 1980 – 1990 років компанія продовжувала розробляти і постачати інноваційні продукти. 2000 року компанію Burmah- Castrol було придбано концерном ВР і бренд Castrol став частиною групи компаній ВР.

2012 року, коли марсохід НАСА Curiosity починав свою захоплюючу місію на Марсі, промислове консистентне мастило виробництва Castrol зіграло ключову роль у забезпеченні безперебійної роботи всіх компонентів Curiosity, від коліс до фотокамер. Формула цього мастила була спеціально розроблена для даної космічної програми і розрахована на роботу при температурах від мінус 80 до 204 градусів за Цельсієм. Успіх компанії багато в чому пов’язаний з оригінальною філософією, якої притримувався її засновник Чарльз Вейкфілд. При розробці нових олив Castrol він завжди орієнтувався на допомогу і підтримку з боку своїх клієнтів, оскільки, на його думку (що випередила час), робота у співпраці з клієнтом – це кращий спосіб досягти успіху для обох сторін. Така практика не втратила актуальності для компанії Castrol і сьогодні.

Таким чином, Castrol – це більше, ніж просто олива. Це інженерія мастильних матеріалів.

ПОРТРЕТ СЕРА ЧАРЛЬЗА ВЕЙКФІЛДА

МОТОРНА ОЛИВА ВЕЙКФІЛДА “CASTROL BRAND” ЗАРЕЄСТРОВАНА 1909 РОКУ

СПУСК НА ВОДУ РОЗКІШНОГО ЛАЙНЕРА “КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА ІІ”