TITANIUM TRIALS: A KLÓNOK VERSENYE

Elnézést, a videó megtekintéséhez engedélyeznie kell a Javascript bővítményt.

Videó betöltése

Kérjük, várjon

A Castrol EDGE Titanium Trials bemutatja: A klónok versenye. Tekintse meg, miként klónozzuk az Aston Martin Vulcan sofőrjét, Darren Turnert és miként versenyeztetjük meg végső ellenfelével: önmagával. Megvan benne minden, ami ahhoz kell, hogy titánerősségű legyen?

Darren Turner az Egyesült Királyság egyik legsikeresebb és legtapasztaltabb versenyzője. Az Aston Martin Racing versenyzőjeként számos egymást követő győzelmet szerzett a Le Mans 24 órás versenyeken, jelenleg pedig a FIA World Endurance Championship sorozatában versenyez a 95-ös rajtszámú Aston Martin V8 Vantage GTE volánja mellett. A szombati Le Mans verseny GTE osztályában szerzett győzelem és a FIA World Endurance Championship 2016 áprilisi nyitófutamán elért 3. helyezés szinte tökéletes versenyszezon-kezdetet jelentett Turner számára. Darren „napi munkája”, hogy egy Aston Martin Lagonda volánja mögött ülve a teljesítmény fejlesztését segíti.

Turner tehetsége már karrierje elején megmutatkozott, amikor megnyerte a McLaren Autosport BRDC Az év fiatal versenyzője díját, amelyet követően hosszú évekig a McLaren Mercedes F1 csapatának tesztpilótája volt. Az együléses autók, a túraautók és sportautók versenyében egyaránt több győzelmet aratott.

Darin jelenleg az Aston Martin tesztpilótája, és abban a megtiszteltetésben részesült, hogy a világon fellelhető mindössze 24 darab Aston Martin Vulcan egyikének vezetője lehet.

Aston Martin Vulcan

7,0 literes V12 motor
Teljesítmény: 820 LE
Nyomaték: 750 Nm
Súly: 1360 kg

A Castrol EDGE Titanium Trials bemutatja: A klónok versenye. Tekintse meg, miként klónozzuk a Koenigsegg One:1 sofőrjét, Christoffer Nygaardot, és miként versenyeztetjük végső ellenfelével: önmagával. Megvan benne minden, ami ahhoz kell, hogy titánerősségű legyen?

Koenigsegg One:1

Teljesítmény: 1360 LE
Teljesítmény-súly arány: 1:1
Christoffer a német nemzeti sorozatok, többek között a VW Polo kupa és a Seat Leon Supercopa rendkívül sikeres versenyzője volt, majd a GT sorozat versenyzőjeként a FIA GT3 Európa-bajnokságban és az ADAC GT Masters 2009-es bajnoki sorozatában versenyzett. A GT-versenyre történő átváltás azonnali sikert hozott Christoffer számára, aki hamar megszerezte első győzelmét az Európa-bajnokságban. Ezt követően 2010-ben a Young driver AMR Team tagjaként indult a FIA GT1 világbajnoki sorozatában, és részese volt a Young Driver AMR futamnak a 2010-es Le Mans 24 órás verseny keretében, ahol a dobogón végzett.

2012-ben a Young Driver AMR csapatának tagjaként Christoffer a rendkívül kompetitív German ADAC GT Masters szériában indult, ahol megnyerte a sachsenringi futamot. Részese volt a Young Driver AMR 2012-es Le Mans futamának is, ahol csapata egy Vantege V8-cal indult az Aston Martin Racing ellen.

2014-ben Christoffer a 2. helyen végzett az Aston Martin Racing Northwest futamán, a világbajnoki címért folyó versenysorozatban. Mindeközben új GTE AM körrekordot is állított fel a Le Mans 24 órás verseny során.

Christoffer a Koenigsegg tesztpilótája és egyike azon keveseknek, akik megtapasztalhatták a Koenigsegg One:1 erejét.

Lépjen be a legújabb Titanium Trial film kulisszái mögé, és ismerje meg, hogyan hoztuk létre versenyzőink klónjait a Titanium laborban, és hogy milyen a verseny az Ascarin, a világ egyik legnagyobb pályáján.

Ha csúcsra szeretné járatni járművét, akkor a maximális teljesítmény érdekében Titanium Strong olajra lesz szükség. Figyelje meg, miként hozzuk soha nem látott összhangba az embert, a gépet és az olajat.

A Castrol EDGE Titanium Trials bemutatja: A klónok riválisa – Az Aston Martin Vulcan. Tekintse meg itt a legmagasabb oktánszámú filmünket!

A Castrol EDGE Titanium Trials bemutatja: A klónok riválisa Koenigsegg One:1. Tekintse meg itt a legmagasabb oktánszámú filmünket!

Tekintse meg a Castrol EDGE: A klónok riválisa című filmbemutatót – tudja meg, miként járathatja csúcsra a szuperautót és a Titanium Strong olajat.